Průvodce zákazníka

 Děkuji za váš zájem o mé výrobky.
Níže je popsán postup, pro přehled jak to u nás funguje.

Výrobky na zakázku vyrábím až po přičtení platby, v poslední době se mi opakovaně stalo, že jsem vyrobila a kupující se nedostavil a ani se už neozval, a jsou tací, kteří zboží na dobírku nevyzvednou.
Díky systému EET jsme oprávněni přijímat jen platby převodem.

Doba dodání je 2 týden až 6 týdnů, vždy záleží na množství a velikosti objednávek.
Objednávky vyrábím postupně, tak jak přichází, a jak jsou zaplacené.
Stane-li se, že se objednávek sejde větší množství, může se dodací doba prodloužit. Vždy je řešeno se zákazníkem individuálně. Je nutno si uvědomit, že se nejedná o sériovou, tovární výrobu, ale o ruční tvoření, které má určité procesy, které nelze urychlit. Doporučuje se tedy objednávat jen těm, kdo mají trpělivost, aby nedocházelo k nedorozuměním. Zakázky se vyřizují postupně tak, jak jsou přijímány. V případě potřeby rychlého dodání, je možná domluva. Jen je nutné toto napsat do poznámky k objednávce.  Pokusím se vyjít vám vstříc.


Jak již výše bylo uvedeno, jedná se o zboží vyráběné ručně, nejde tedy o sériovou výrobu. Může se stát, že objednané zboží se bude nepatrně lišit od toho, které jste si vyhlédli na fotografii. Není tedy vhodné, ač respektujeme možnost odstoupení od nákupu zboží, aby po obdržení zásilky přicházeli zprávy o tom, že zboží není totožné. Za výrobou jsou hodiny práce, zboží je dělané na zakázku a ne sériově a tudíž není jednoduché jej poté prodat. Opakuji, že nejsme velkovýroba, je tedy nutné si toto uvědomit a svou objednávku zvážit, nemáme kus jako kus, nejsme Kik, ani Pepco. Od samého počátku výroby jde o rukodělnou práci. Dřevěný materiál odebíráme od truhláře se kterým jsme maximálně spokojeni. Materiál je kvalitní a drobné odchylky jsou právě tím důkazem, že nejde o strojovou velkvýrobu, ale o ruční práci

Řešení případných reklamací bude následovné: buďzašlete zpět zboží, a já vám je vyměním za nové, a nebo vám vrátím zpět vaše peníze, vždy to bude na konkrétní domluvě.

Zboží se odesílá 1x týdně a to v sobotu. Zatím jen prostřednictvím České pošty.

Přeji vám příjemné nakupování.